شامپو تقویت کننده مو سر

36 مدل شامپو تقویت کننده مو با کیفیت ارزان از بهترین برندها

در زندگی ماشینی امروزی، بر اثر دلایل متفاوت، ممکن است مو دچار آسیب شود. استفاده از مواد غذایی مناسب از یک جهت و استفاده از شوینده های مناسب مو از دیگر جهت می‌تواند باعث تقویت موی سر شود. همه افراد چه خانم و چه آقا خواهان موهای پرپشت و زیبا هستند. اینجاست که بهتر است از شامپو تقویت کننده مو استفاده شود که باعث تقویت موها شود و در بازسازی موهای آسیب دیده و تقویت آنها برآید.

عواملی که باعث مشکلات مو می شوند

هورمونی

 کم کاری یا پرکاری تیروئید می تواند در آقایان و خانمها باعث ریزش مو میشود. خانم ها در دوران بارداری و شیردهی نیز ممکن است دچار اختلالات هورمونی شوند. که البته با رد شدن از این دوران معمولاً به حالت اول خود بر می‌گردند.

ارثی یا ژنتیکی

 بیشترین حالتی که می تواند تاثیر زیادی روی موی شما داشته باشد، ژنتیک است. اگر این مورد را از والدین خود به ارث برده باشید، مواد خوراکی و شامپوها تا حدی می توانند باعث جلوگیری از آسیب و ریزش مو می شوند. اما در این صورت حتما باید با پزشک درباره ویتامین های مورد نیاز مو صحبت کنید.

تغذیه

همانطور که گفته شد فقط شامپو نیست که از موی شما می‌تواند محافظت کند. اگر از تغذیه درستی برخوردار نباشید، موهای شما با آسیب مواجه خواهند شد. ویتامین ها و حتی پروتئین عوامل اصلی رشد مو می‌باشند که باید در رژیم تغذیه خود از آنها استفاده کنید.

تاثیر شامپو تقویت کننده مو

 آیا شامپو تقویت مو برای مشکلات تاثیر گذار است؟ آیا برای کسانی که موهای سالمی دارند نیز می تواند مفید باشد؟ و سوالاتی از این قبیل میتواند سوال شما باشد. که ما به صورت مختصر توضیحاتی درباره این سوالات به شما خواهیم داد.

این شامپوها بهتر است برای کسانی که موهای نازک و آسیب دیده دارند استفاده شود. رنگ مو می تواند یکی از مسبب های نازکی مو در خانم ها و آقایان باشد. استفاده از شامپو تقویت مو می تواند کمک شایانی به موهای این اشخاص کرده و باعث آسیب دیدگی شدید در درازمدت نگردد.

خوردن ویتامین ها از یک جهت و استفاده از ویتامین روی مو از جهت دیگر می‌تواند باعث تقویت مو شود. که اغلب شامپوها دارای انواع ویتامین ها خصوصاً ویتامین خانواده B می باشند. که عامل اصلی برای تقویت مو است و همچنین برای موهای آسیب دیده میتواند باعث بازسازی موی سر گردد. کراتین دیگر چیزی است که درون شامپوهای تقویت مو یافت می شود که باعث تقویت مو و پیاز مو می گردد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن