ریمل حجم دهنده بل، دوسه، کالیستا

33 مدل از بهترین انواع ریمل از برندهای معتبر

ریمل انواع مختلفی دارد.این تفاوت می تواند در نوع محتویات و حتی برس های آنها باشد. معمولا خانم ها با مژه های بلند که کم پشت هستند به دنبال ریمل هایی هستند که که به مژه های آنها حجم بدهد. شاید بهترین و پراستفاده ترین آنها ریمل حجم دهنده باشد. که در ادامه به انواع ریمل خواهیم پرداخت.

انواع ریمل

ریمل حجم دهنده

ریمل حجم دهنده به دلیل فرملاسیون غلیظ تر این کار را به راحتی برایتان انجام میدهد. ریمل حجم دهنده از لوازم آرایشی پر طرفداراست.این محصول می تواند مژه هایی پرپشت و زیبا به ارمغان بیاورد.

ریمل بلند کننده

مواد تشکیل دهنده در این نوع ریمل می تواند به مژه تان چسبیده و آنها را بلند تر نشان دهد. اگر مژه های کوتاهی دارید بهتر است از این نوع ریمل استفاده کنید.

ریمل فر کننده

معمولا در فرملاسیون این نوع ریمل از پلیمر و رزین اسفتاده می شود. تا کمک کند مژه ها بهتر شکل بگیرند. اگر مژه های صاف و بدون حالت دارید بهتر است از این نوع استفاده کنید.

ریمل ضد آب

اگر به دنبال ریملی می گردید که در زمان تعریق باعث سیاهی دور چشمانتان نشود این ریمل مخصوص شماست. اگر پوست چرب دارید که باعث تعریق شما می شود این ایمیل را انتخاب کنید.

 ریمل جداکننده مژه

 معمولاً این نوع از ریمل به صورت ضدآب است. همچنین مژه‌هایتان نیز حجم میدهد.

 ریمل اکلیلی

 ریمل اکلیلی این ریمل به صورت پودری و مایع عرضه می شود. از ویژگی‌های این ریمل می‌توان به تنوع رنگی آن اشاره کرد.

مهمترین ویژگی ریمل

با توجه به نوسانات ارز متاسفانه اگر بخواهید از لوزم آرایشی خارجی استفاده کنید باید هزینه زیادی را متحمل بشوید. ممکن است که از برند های معتبر و قیمت ارزان محصولی را پیدا کنید اما بهتر است به این محصولات شک کنید و از آنها استفاده نکنید تا مطمئن باشید که این کالاها معتبر هستند .

اما عقل سلیم می گوید که ارزانی بی حکمت نیست و مطمئنا این محصولات تقلبی هستند. پس بهترین گزینه اگر می خواهید محصولی ارزان تهیه کنید بهتر است از برند های معتبر ایرانی که توسط دیگران توصیه شده اند استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن